IV TURNIEJ SKATOWY O PUCHAR FIRMY SAMBOR
Grand Prix Okręgu Rybnik i Okręgu Śląsk-Południe


Termin: 07 kwietnia (niedziela) 2013 roku o godzinie 9.00

Zapisy: na miejscu do godz. 8.45

Miejsce: 44-230 Stanowice, ul. Szkolna 1, Restauracja "Rogowa"

Organizator Turnieju: Sambor Silesia Rybnik

Kierownik Turnieju: Damian Podleśny, tel. 602 630 018

Składka startowa: PLN 15,00 (PLN 10,00 kobiety i juniorzy)

Przebieg Turnieju: 3 x 36 rozdań

Klasyfikacja: indywidualna GP O/Rybnik, GP O/Śląsk- Południe

Przegrane gry: 1-1 zł, 2-1 zł, 3-2 zł, 4 i kolejna 4 zł

Nagrody: 90% wpisowego, sponsoring PLN 1.500,00
(w tym 3 nagrody za wygrane rundy, wygrana bez "6" i pocieszenia)

DOBREJ KARTY!!!
WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z Firma HARSCO filia Mysłowice, światowym producentem systemów rusztowań i szalunków www.harsco-i.pl oraz firma Elvermann GmbH www.elvermann.de generalnym dystrybutorem szalunków ściennych typu Paschal na terenie Niemiec, również jako dostawca nowych i używanych części szalunków stropowych.


FINANSOWANIE

Razem z Europejskim Funduszem Europejskim filia Rybnik www.efl-rybnik.pl oferujemy leasing zakupionych u nas urządzeń budowlanych.


KURSY

We współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Białecki www.bialecki.pl zapraszamy do udziału w kursach montażystów rusztowań.


TARGI BUDOWLANE

Corocznie bierzemy udział w targach budowlanych w Rybniku, Gliwicach, Sosnowcu i Bielsku-Białej na których przedstawiciele naszej firmy przedstawiają oferowane przez SAMBOR produkty i urządzenia oraz udzielają fachowych porad.


DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

W miarę możliwości wspomagamy projekty budowlane na użytek wspólnego dobra jak remonty kościołów - patrz www.rudy-parafia.pl, www.parafiajanapawla.pl, Parafia pw. Piotra i Pawła we Woszczycach. Corocznie organizujemy turniej skatowy o Puchar SAMBOR w ramach Grand Prix okręgu Rybnik (w tym roku 07 kwietnia w Stanowicach), a drużyna skatowa SamborSilesia Rybnik bierze udział w rozgrywkach skatowych II ligi www.pzskat.pl. We wrześniu 2012 drużyna SamborSilesia Rybnik wzięła udział w Skatowych Mistrzostwach Świata w Karpaczu.


REFERENCJE

O jakości naszej pracy świadczy stały rozwój firmy i wielu stałych Odbiorców. Usługi oferujemy generalnie w promieniu do około 100 km od Rybnika, chociaż zdarzały się nam budowy w Warszawie i Pradze. Jeśli zainteresowaliśmy Państwa nasza propozycja prosimy o kontakt.


Projektowanie stron Rybnik
Projektowanie stron Rybnik