Szalunki ścienne: bazujemy na systemie Rasto/Takko firmy Harsco do przenoszenia ręcznego, a we współpracy z ta firma oferujemy szalunki wielkoformatowe i inne. Dokumentacja techniczno-ruchowa, certyfikaty, dane techniczne, opisy, możliwości zastosowania znajdują się na stronie producenta www.harsco-i.pl. Do deskowań słupów i schodów oferujemy produkty firmy Ferronato www.ferronato.it.

Szalunki stropowe: oferujemy kompatybilne części szalunków składające się na kompletne deskowanie stropów. Dokumentacja techniczno-ruchowa znajduje się w plikach do pobrania.

Koszt dzierżawy szalunków zależny jest od ilości wynajmowanego sprzętu oraz czasu trwania dzierżawy i liczony procentowo od wartości materiałowej. Przykładowy koszt wynajmu m2 szalunku ściennego jednostronnego wynosi PLN 7,25/m2/netto/7 dni, a szalunku stropowego PLN 17,00/m2/netto/30 dni. Warunkiem dokonania dzierżawy sprzętu z magazynu SAMBOR jest zawarcie umowy, wplata zwrotnej kaucji gwarancyjnej oraz przedłożenie dwóch dokumentów ze zdjęciem w przypadku osoby fizycznej lub dokumentu NIP, REGON i zaświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej (KRS) w przypadku firmy i osoby prawnej.

W celu uzyskania informacji lub oferty cenowej na dzierżawę, transport lub zakup szalunku prosimy o przesłanie zapytania (patrz pliki do pobrania / formularz zapytania) lub kontakt telefoniczny.

Sprzedaż szalunków: oferujemy w sprzedaży nowe i używane części do szalunków ściennych i stropowych wg cennika zawartego w naszym sklepie internetowym.


Projektowanie stron Rybnik
Projektowanie stron Rybnik